Menu dodatkowe (nagłówek)

Targi w Krakowie grają z WOŚP „do końca świata i o jeden dzień dłużej”!

24.01.2024

Serniki, mazurki, chałki, tarty, konfitury, pasty kanapkowe, owsianki oraz wszelkiego rodzaju usługi tj. profesjonalna sesja zdjęciowa, bukiet kwiatów na wybraną okazję, szkolenie z budowy drzewa genealogicznego czy zestaw książek motywacyjnych – to zaledwie kilka przykładów dóbr zgłoszonych na wewnętrzną aukcję organizowaną przez pracowników Targów w Krakowie dla pracowników i partnerów firmy. Celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i Krakowskiego Sztabu WOŚP przy Urzędzie Miasta Krakowa. 

Oprócz pracowników Targów w Krakowie produkty i usługi wystawili również partnerzy i przyjaciele firmy: Agencja Ochrony Hektor i Tomasz Pluta, Andrzej Banaś/boomlab.pl, Family Bike Marcin Zając, FIREPROOF Michał Zwoliński, GTA EXPO Małgorzata Lisowska-Giza, Andrzej Giza, Tomasz Giza, Kellys Polska, La Ania Anna Zając, Maciej Schab, Megalit Marek Skała, Michał Łepecki Photography, Niezłe kwiatki by Dorota Rusiniak, PPHU PROBUDEX Sp. z o.o., Radiova Bistro & Cafe Maciej Heród, SCC – Service Congres Center Sp. z o.o. Sp. k., Tomasz Kielski Omega, Wektor s.c. Katarzyna Loba, Woletta Żebrowska F.H.U „WITO”, Żrem na talerzach Katarzyna Łepecka.  

- W EXPO Kraków pracuje 70 osób. 70 osób o różnych zainteresowaniach, pasjach i umiejętnościach. Po godzinach fotografujemy, gotujemy dla przyjaciół, pieczemy ciasta, gramy na instrumentach, pleciemy wianki czy jeździmy na nartach – każdy z nas jest inny i ma wiele do zaoferowania. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to idealna okazja, aby podzielić się tym, co sprawia nam przyjemność i tym samym dorzucić swoją cegiełkę. Cieszę się, że również w tym roku otrzymaliśmy zielone światło od zarządu na organizację wewnętrznej aukcji i w krótkim czasie zebraliśmy aż 67 produktów wystawionych do licytacji. Aukcja będzie również fantastyczną okazją do integracji! – podkreśla Beata Snopkiewicz, koordynatorka akcji organizowanej przez Targi w Krakowie. 

Wewnętrzna aukcja Targów w Krakowie odbędzie się 25.01. Produkty i usługi licytowane będą w firmowym gronie, a dochód z aukcji zostanie przekazany krakowskiemu sztabowi WOŚP.

_ILE8994.jpg [3.79 MB]

fot. Michał Łepecki

To nie wszystko!
W tym roku Targi w Krakowie wystawiły na aukcję unikatową atrakcję – możliwość zajrzenia za kulisy 27. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®.

Zwycięzca lub zwyciężczyni aukcji będzie mieć możliwość wstępu na teren targów (tego dnia nie odbywa się sprzedaż książek) już na dzień przed rozpoczęciem wydarzenia. W targową sobotę lub niedzielę natomiast zwycięzca zostanie oprowadzony po targach przez ekipę Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®, która opowie o przygotowaniach do imprezy. Finalista odwiedzi i pozna pracę Biura Prasowego, weźmie udział w nagraniu Telewizji Targowej (pozna prowadzącego, gościa, ekipę techniczną), weźmie udział w limitowanym spotkaniu dla influencerów i influencerek a wisienką na torcie będzie możliwość zdobycia autografu od wybranego autora lub autorki biorących udział w targach. A na koniec wizyty na zwycięzcę czeka upominek niespodzianka! 

Link do aukcji https://allegro.pl/oferta/zajrzyj-za-kulisy-27-miedzynarodowych-targow-ksiazki-w-krakowie-15063348452?fbclid=IwAR2FSsoXs3jiPLxj3JraRhhmrJ4EICX2bkGnopBtrL5Ljok5aipKR5YEMmY 

Targi w Krakowie od lat grają z krakowskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i grać będą „do końca świata i o jeden dzień dłużej”.


W 2010 roku głośnym echem odbiła się akcja „Napisz książkę z Hertą Mueller” organizowana podczas Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie®. Czytelnicy i goście mogli dopisać jedno zdanie do książki, rozpoczętej przez noblistkę słowami „Muzykanci grają na drzewach”. Po zakończonych targach książka trafiła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W 2014 roku na Międzynarodowych Targach Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® powstała największa w Polsce – mierząca półtora metra wysokości – skarbonka w kształcie serca, która została przekazana WOŚP i do dziś zajmuje centralne miejsce na Rynku Głównym w Krakowie podczas finału.

Tradycją stały się spotkania z wolontariuszami Krakowskiego Sztabu WOŚP podczas wydarzeń organizowanych przez firmę. Przykładem mogą być Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®, podczas których wydawcy chętnie przekazują książki.

Targi w Krakowie zachęcają również mieszkańców okolicznych osiedli do wsparcia zbiórki i wrzucenia datków do puszki znajdującej się w biurowej recepcji EXPO Kraków.

EDIT:

Zebraliśmy razem 11 039,02 zł podczas wewnętrznej licytacji, a za kwotę 1850 zł została wylicytowana aukcja! Zobaczcie galerię z wydarzenia!