Menu dodatkowe (nagłówek)

Okolica

Otoczenie EXPO Kraków

Najbliżej położonym centrum handlowym jest nowopowstały ATUT, zlokalizowany przy ulicy Galicyjskiej 16. Centrum oddalone 4 minut pieszo od obiektu EXPO Kraków.

Drugim centrum handlowym w okolicy jest M1. Tam znajdą Państwo bankomaty i kantor, supermarket, sklepy odzieżowe i punkty gastronomiczne. M1 znajduje się przy Alei Pokoju 67.

Najbliższe przystanki MPK to przystanek autobusowy "M1 Nowohucka" (linie 174 i 178), przystanek autobusowy "Sołtysowska" (linie 103, 113, 413) i przystanek tramwajowy "Rondo 308. Dywizjonu" (linie 1, 14, 22).

Ul. Galicyjska wybudowana przez Targi w Krakowie, która do niedawna kończyła się za terenem EXPO Kraków, została połączona z nową drogą pomiędzy centrum handlowym Atut a ul. Skręconą. 

Oznacza to, że dojazd do EXPO Kraków możliwy jest już nie tylko od ul. Centralnej, ale również od ul. Ciepłowniczej. Komunikację usprawnią ponadto 3 ronda powstałe na nowym odcinku. Dobra wiadomość czeka również na osoby korzystające z komunikacji miejskiej. 400 m od EXPO Kraków funkcjonować będzie przystanek autobusowy.