Menu dodatkowe (nagłówek)

Operator obiektu

_ONI6710-36-40.jpg

Wyłącznym właścicielem i operatorem Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków jest firma Targi w Krakowie.

Marzenie, aby w Krakowie powstało światowej klasy multivenue, zrodziło się bardzo dawno temu. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć EXPO Kraków – jedyny tego typu wielofunkcyjny obiekt w Krakowie zaprojektowany z myślą o organizacji wydarzeń biznesowych i różnego rodzaju eventów.

Tworząc EXPO Kraków postawiliśmy na wielofunkcyjność oraz łatwość przygotowania i organizacji szerokiej gamy imprez, ponieważ dobrze znamy problemy, z jakimi borykają się organizatorzy imprez. Zorganizowaliśmy setki targów, kongresów i konferencji w różnych miejscach w Polsce. W ciągu ponad 25 lat działalności mieliśmy okazję odwiedzić kilkadziesiąt różnych obiektów eventowych, poznać ich atuty i ograniczenia. To wszystko sprawia, że z pełną odpowiedzialnością możemy zagwarantować, że EXPO Kraków to produkt najwyższej klasy, „made in Poland”.

Firma obecna od ponad 25 lat w branży targowo-kongresowej jest dziś największym na południu kraju oraz czołowym w Polsce organizatorem targów i kongresów.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w pracy przy zróżnicowanych projektach, co sprawia, że każdy nasz klient może liczyć na fachowe wsparcie realizacyjne.

Należymy do

Należymy do