Menu dodatkowe (nagłówek)

Katarzyna Marciszyn jedną z The 50 Most Influential Venue Professionals!

17.11.2023

Każdy, nawet najnowocześniejszy obiekt, jest tylko obiektem. Jednak, gdy dodamy do niego atmosferę tworzoną przez ludzi, to staje się miejscem, do którego chce się wracać! Wiele osób słysząc EXPO Kraków, myśli Katarzyna Marciszyn. Dlaczego? Ponieważ Kasia wkłada w to miejsce całe swoje serce i sprawia, że obiekt jest wysoko oceniany za bardzo wysoką jakość obsługi. Świadczą o tym nie tylko liczne rekomendacje, ale i fakt, iż klienci, kończąc event - rezerwują termin na kolejny.

Kasia od wielu lat związana jest z branżą MICE. W Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków odpowiada za sprzedaż i promocję obiektu. Pod jej nadzorem rocznie odbywa się tutaj 100 wydarzeń o różnym charakterze, od targów, poprzez konferencje i kongresy, aż po gale i bankiety W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na uczciwość w komunikacji z klientem i tworzenie dobrego środowiska pracy. Dzięki swojej otwartości na zmiany, umiejętności budowania długotrwałych relacji oraz nieustannym poszukiwaniu nowych dróg rozwoju jest przedstawicielką nowej fali eventówEventów, w których na pierwszym miejscu stawia się jakość. To ona bowiem sprawia, że klienci chcą wracać.

Kasia czynnie wspiera takie organizacje i stowarzyszenia, jak: MPI Poland, Stowarzyszenie Branży Eventowej oraz Kraków Network, a jej działania ukierunkowane są na wzmocnienie współpracy pomiędzy firmami z południa Polski.

KMarciszyn.jpg [336.72 KB]

Ranking The 50 Most Influential Venue Professionals organizowany jest przez EVENTEX i wyróżnia wyjątkowe osoby z całego świata, które dzięki swojej kreatywności, wizji i zdolności do innowacji wywierają znaczący wpływ na branżę eventową.

Tworzenie listy odbywało się dwuetapowo. Pierwszy etap obejmował zgłoszenie kandydatów, natomiast drugim było głosowanie na nominowane osoby. Jak podają organizatorzy głosy na 830 nominowanych osób z 56 krajów oddało 22 profesjonalistów z branży MICE.

Lista 100 najbardziej wpływowych osób branży eventowej jest tutaj: https://eventex.co/people2023