Menu dodatkowe (nagłówek)

TUNING SHOW EXPO już 10-11 września

02.09.2022

Wystawa najlepszych, starannie wyselekcjonowanych projektów tuningowych z Polski, pokazy driftu, przejazdy po specjalnie przygotowanym torze offroadowym, spotkania ze sportowcami oraz youtuberami z branży tuningu i motorsportu, to zaledwie kilka atrakcji z szerokiego programu TUNING SHOW EXPO. Motoryzacyjne show odbędzie się 10-11 września w EXPO Kraków.

Jedyne takie wydarzenie w Krakowie
Mija rok od premierowej edycji TUNING SHOW EXPO – imprezy, którą pokochali fani motoryzacji. Po sukcesie pierwszej edycji nadszedł czas na kolejną odsłonę i jak zapewniają organizatorzy – tegoroczne wydarzenie zapowiada się jeszcze ciekawiej. Przez dwa dni najbardziej cenione firmy z branży podzielą się nowymi rozwiązaniami i ekspercką wiedzą; rodziny z dziećmi będą się świetnie bawić w strefie zewnętrznej opanowanej przez pojazdy off-road’owe; a pasjonaci designu zachwycą się pokazem projektów motorsportowych i tuningowych.


Wyjątkowi goście

Trudno wyobrazić sobie TUNING SHOW EXPO bez gwiazd motorsportu, youtuberów i influencerów. W tym roku na Scenie Głównej oraz stoiskach wystawców pojawią się m.in. Grzegorz Duda - utytułowany kierowca wyścigowy, 11-krotny mistrz Europy, 14-krotny Mistrz Polski  w wyścigach górskich i rajdach samochodowych, gwiazda programów telewizyjnych, twórca platformy „Duda Garage”; Karol Duda - 17-letni kierowca rajdowy, Mistrz Europy FIA CEZ, gr.5; Damian Kurcz - youtuber, twórca filmów o projekcie „Japończyk z FSM”, który razem z Grzegorzem Sztobrynem opowie o Polskim Fiacie 126p w wersji Diesel; Marcin Radecki - kierowca rajdowy, drifter, twórca, influencer – w sieci znany jako „Radzio Flatout”; Maciek Gaca - utytułowany kierowca rajdowy, startujący w wydarzeniach w całej Polsce; Paweł „Jung” Insane - drifter od lat związany z motoryzacją, prowadzący zawody ligi DRIFT OPEN, twórca kanału „INSANE DRIFTING”; Kuba Mazur - motoryzacyjny influenser i tik toker działający pod pseudonimem „Mazek”; Kamil Lisek - licencjonowany krakowski drifter z wieloletnim doświadczeniem, finalista Red Bull Car Park Drift 2022; Max Witek - właściciel legendarnej Godzilli- Nissana Skyline R32 GT-R i sklepu Equip Performance, który ściąga najlepsze części tuningowe z całego świata; „Maro” Marek Walaszek – autor futurystycznego audio-musicalu „Rejects”, DJ dbający o oprawę muzyczną TUNING SHOW EXPO i właściciel Tesli w unikatowym oklejeniu, którą zaprezentuje podczas wydarzenia; Leszko MotoTV -  youtuber, twórca motoryzacyjny, który na TUNING SHOW EXPO pojawi się z najmłodszym czynnym kierowcą rajdowym w Polsce - Aleksandrem Pelikańskim i jego tatą Mariuszem Pelikańskim - kierowcą teamu rajdowego Peugeot Polska z lat 2002-2004. Na stoisku sklepopon.com spotkamy twórców kanałów Coobcio Garage i Fairlady Z. Po każdym spotkaniu na Scenie Głównej przewidziany jest czas na pytania, autografy i pamiątkowe zdjęcia.

Event dla całej rodziny

Program imprezy przygotowywany został z myślą o starszych oraz młodszych fanach motoryzacji. Przewidziane atrakcje będą miały zarówno charakter rozrywkowy, jak i edukacyjny, dlatego na wydarzenie warto przyjść w większym gronie: rodziny czy przyjaciół.  RZR Taxi, czyli jazda terenowymi pojazdami na wyznaczonym torze offroadowym; pokazy driftu oraz drift taxi w strefie zewnętrznej; pokazy modeli zdalnie sterowanych przygotowanych do driftu; darmowe symulatory dachowania i zderzeń przygotowane przez  Moto Park Kraków; profesjonalny symulator wyścigowy EVOLVE MOTION SIMULATOR od S-point; widokowe loty śmigłowcem; przejazdy super samochodami podczas licytacji z TURBOPOMOC – to jedne z niespodzianek, jakie znajdziemy w rozkładzie jazdy.

Pokazy specjalne

Podczas TUNING SHOW EXPO nie mogło zabraknąć - pokazów specjalnych. Podczas dwudniowego wydarzenia odbędzie się m.in. pokaz bolidów zbudowanych przez AGH Racing – polski zespół Formuły Student; prezentowane będą najnowsze modele quadów i pojazdów terenowych marki Polaris; drift modeli zdalnie sterowanych z RC Pro Race - krakowskimi modelarzami z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wielu fanów motoryzacji z pewnością ucieszy informacja, iż na stoisku Criminals Detailing & Folia-Samochodowa.pl zostanie zaprezentowana kolekcja samochodów Kamila Buddy. Gości będzie witać S13 Nuke. Pierwszego dnia imprezy na stoisku odbędzie się również prezentacja nowego projektu Buddy - Lamborghini HURACAN STO.

TURBOPOMOC

Oprócz spotkań z gośćmi na Scenie Głównej licytowane będą przejazdy supersamochodami, gadżety TURBOPOMOC i wiele innych atrakcji. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na pomoc Oliwierowi walczącemu z SMA – Oliwier kontra SMA.

Kawał serducha

TUNING SHOW EXPO to wydarzenie tworzone przez pasjonatów dla pasjonatów. Prezentowane auta są unikatowe, bowiem ich właściciele wkładają w nie bardzo dużo pracy, czasu i oszczędności. Zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy z pewnością będą pod wielkim wrażeniem pojazdów, wśród których spotkamy m.in. piękne i lśniące projekty tuningowe, offroadowe bestie oraz cieszące oko klasyki.

Imprezę spośród innych tego typu w Polsce wyróżnia m.in. to, iż jest organizowana w hali wystawienniczej. Ten ogromny atut podczas pierwszej edycji wielokrotnie podkreślali uczestnicy. Bez obaw o pogodę można więc zaplanować weekend pełen licznych atrakcji. Zobaczymy samochody w pełnej krasie – w idealnie czystych warunkach, co dla właścicieli samochodów dbających o każdy detal jest bardzo ważne.
Spotkajmy się na TUNING SHOW EXPO, 10-11 września, EXPO Kraków.

Organizatorami wydarzenia są Targi w Krakowie, Showtime Tomasz Pansewicz i S13user Adam.