Menu dodatkowe (nagłówek)

Targi w Krakowie z certyfikatem rekomendowany Profesjonalny Organizator Kongresów POT

02.03.2023

LOGO-CONVENTION-RECOMMENDED-2023-2024-PCO.jpg [170.01 KB]

Targi w Krakowie otrzymały certyfikat rekomendowany Profesjonalny Organizator Kongresów Polskiej Organizacji Turystycznej Poland Convention Bureau.

Celem Programu Rekomendacji Profesjonalnych Organizatorów Kongresów jest identyfikowanie i wspieranie podmiotów, które oferują fachowe i kompleksowe usługi związane z organizacją i obsługą konferencji i kongresów w Polsce. Certyfikat stanowi potwierdzenie rzetelności, dobrych praktyk oraz najwyższych standardów obsługi klienta biznesowego przez Rekomendowane firmy PCO (Professional Congress Organizer). Uzyskanie certyfikatu jest gwarancją dla klientów, że ich potrzeby i wymagania zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie, a ich kongres bądź konferencja zostanie zorganizowana zgodnie z najlepszymi standardami.

Poland Convention Bureau od 2002 roku działa w strukturach Polskiej Organizacji Turystycznej i jest jednostką odpowiedzialną za promocję Polski jako atrakcyjnej destynacji dla organizacji spotkań i wydarzeń biznesowych. PCB jest pierwszym kontaktem dla wszystkich poszukujących informacji dotyczących partnerów biznesowych i obiektów konferencyjnych oraz planujących zorganizować kongres stowarzyszenia lub wydarzenie korporacyjne w Polsce.