Menu dodatkowe (nagłówek)

Specjalne promocje na HUNT EXPO

19.04.2024

Targi HUNT EXPO odbędą się już po raz 3. w EXPO Kraków w terminie 19-21 kwietnia. Przed nami wyjątkowa edycja, pełna nowości.

Ze względu na dynamiczny rozwój i ogromne zainteresowanie wystawców, impreza powiększa się o drugą halę, a do dotychczasowych stref tematycznych: łowieckiej, leśnej i survivalowej dołącza strzelectwo sportowe. Dzięki specjalnej akcji zniżkowej „Sówka rabatówka” będzie można skorzystać z zakupu różnych produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, wziąć udział w debatach na ważne dla branży tematy, podziwiać psy ras myśliwskich w ramach krajowej wystawy. Natomiast wszyscy miłośnicy strzelectwa będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na dostępnych dla różnych typów broni torach strzeleckich. Z kolei fani aktywności na świeżym powietrzu zmierzą się w dzikim biegu z przeszkodami HUNT RUN Kraków.

Opłaca się kupować na targach

Organizator i wystawcy targów postawili sobie w tym roku za wspólny cel przekonanie odwiedzających, że oferta na targach może być atrakcyjniejsza niż w Internecie, stąd na mapie targów znajdą się w tej edycji stoiska oznaczone symbolem „Sówki rabatówki” – akcji zniżkowej, w której wystawcy oferują specjalne, dostępne tylko na targach HUNT EXPO promocje. W ofercie wystawienniczej znajdzie się m.in. sprzęt obozowy i bushcraftowy, pojazdy terenowe, elektronika i sprzęty przydatne w lesie i survivalu, broń, amunicja, sprzęt optyczny, noże i narzędzia, odzież myśliwska i outdoorowa, akcesoria dla psów, ozdoby i biżuteria, artykuły spożywcze, w tym legendarny Dziki Burger. 

HUNT EXPO to dobry pomysł na weekend

Na gości czeka ogrom różnorodnych atrakcji. Debaty na aktualne tematy z udziałem przedstawicieli instytucji związanych z przyrodą „Świat się zmienia – przyszłość łowiectwa i gospodarki leśnej” i „Zarządzanie zasobami przyrody w mieście” oraz panel dyskusyjny „Damy Lasu – historie, pasje, wyzwania”, w którym o swoich doświadczeniach opowiedzą Panie związane prywatnie lub zawodowo z przyrodą.

Pasjonatów kynologii zainteresuje krajowa wystawa psów ras myśliwskich organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce, która zaplanowana jest na sobotę 20 kwietnia, a fanów survivalu przyciągnie stoisko Stowarzyszenia Polskiej Szkoły Surwiwalu, na którym odbędą się warsztaty „Leśne rośliny w kuchni i apteczce – Rośliny w surwiwalu”, czyli coś do jedzenia, leczenia, ładnego dla oka i ducha oraz przetrwania w sytuacji kryzysowej, a także warsztaty dla dzieci „Plecak dziecka” –  przygotowanie do wyprawy.

Po merytorycznych punktach programu będzie można sprawdzić swoje oko i wypróbować różne typy broni w strefie aktywności strzeleckich, gdzie znajdą się tory dla broni pneumatycznej, Air Soft Gun, łucznicze oraz strzelnica multimedialna. Natomiast na terenie zewnętrznym EXPO Kraków odważni przetestują swoje siły w dzikim biegu z przeszkodami HUNT RUN Kraków, który po raz pierwszy odbędzie się w takim miejscu. Dzięki współpracy z organizatorem znanego z Kotelnicy Białczańskiej biegu z przeszkodami HUNT RUN, na powierzchni 8000 m2 powstanie wyjątkowa trasa biegowa o długości 1 km, która dla wszystkich chętnych będzie sprawdzianem przed sierpniowym, pełnowymiarowym biegiem.

Póóójdź na targi!

Symbolem tegorocznej edycji targów jest sowa zwana pójdźką (Athene noctua) – gatunek niewielkiej sowy zamieszkującej prawie całą Europę. Dźwięk wydawany przez samca dla niektórych brzmi jak "póóójdź”, stąd jej nazwa. Sowy i ptaki drapieżne będą miały na HUNT EXPO honorowe miejsce. Wśród atrakcji targów znajdą się: prelekcja na temat badań ornitologicznych, pokazy Sokolników, wystawa zdjęć sów znakomitego polskiego fotografika przyrody, filmowca i podróżnika Włodzimierza Puchalskiego oraz wystawa fotografii na płótnie autorstwa Marty Pietrzyk z udziałem jej autorskich strojów i pięknych zwierząt - sów, jastrzębi, jeleni, koni, ukazująca oszałamiające portrety bratających się ludzi z naturą w krajobrazie. Fotograficzka zaoferuje również wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej z sowami i jastrzębiami w specjalnie przygotowanej, leśnej scenerii.

Informacje praktyczne

Targi HUNT EXPO odbędą się w dniach 19-21 kwietnia w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9.

Data i godziny otwarcia targów:

19 kwietnia 2024 – 12:00 – 18:00
20 kwietnia 2024 – 10:00 – 18:00
21 kwietnia 2024 – 10:00 – 16:00

Więcej informacji jest dostępnych pod adresem: www.huntexpo.pl.