Menu dodatkowe (nagłówek)

Praktyczne rozwiązania na sytuacje kryzysowe na Targach SYMAS® i MAINTENANCE

10.10.2022
Chcesz zwiększyć efektywność, bezpieczeństwo i obniżyć koszty? Jesteś zainteresowany najnowszymi rozwiązaniami z zakresu obróbki, magazynowania i transportu materiałów sypkich i masowych? A może jesteś kierownikiem utrzymania ruchu i chcesz być na bieżąco z najlepszymi praktykami w tym zakresie? Wszystko to znajdziesz podczas unikatowych w skali Polski i Europy targów przemysłowych - 13. Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SYMAS® oraz 13. Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE.  Międzynarodowi wystawcy, eksperckie wykłady, 2 towarzyszące konferencje – już 19 i 20 października w EXPO Kraków.  


Targi SYMAS® i MAINTENANCE będą okazją do spotkania się z ponad 120 firmami, które zaprezentują całe spektrum rozwiązań skierowanych zarówno do branży materiałów sypkich, jak i do specjalistów utrzymania ruchu. Będą wśród nich m.in.: ALIMA-PACK, BART, CEMA S.A., DMN Westinghouse, Euro Sitex, Foeth Polska, GKM Siebtechnik Poland sp. z o.o., HAVER & BOECKER, Herding Polska, INWET S.A., Jesma, Kalenborn, KMC Global Europe, MYSAK Group, Nord Napędy, Precia Polska, ScanChain, VST Engineering.Jak zaprzyjaźnić się ze sztuczną inteligencją? W jaki sposób obniżyć koszty energii? Czym jest hybrydowe utrzymanie ruchu?

Organizatorzy przygotowali niezwykle ciekawy program towarzyszący. W czasie targów odbędą się aż dwie konferencje: „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu" i „Nowoczesne Technologie dla Branży Materiałów Sypkich". Podczas pierwszej zostaną zaprezentowane liczne case-studies dotyczące praktycznego podejścia do Utrzymania Ruchu w takich zakładach jak ANWIL, Celsa Huta Ostrowiec, LG Electronics, czy PGNiG Termika. Uczestnicy poznają praktyczne sposoby na zwiększenie efektywności i znaczne obniżenie kosztów, które z powodzeniem będą mogli zastosować w swoich przedsiębiorstwach.


Targi SYMAS® nie byłyby kompletne bez corocznej konferencji organizowanej przez długoletniego partnera i patrona targów, magazyn – Powder&Bulk. Liczba zainteresowanych wydarzeniem słuchaczy rośnie każdego roku, dzięki merytorycznej i wartościowej tematyce prelekcji. W ramach nadchodzącej edycji zaplanowano wystąpienia poruszające m.in. następujące zagadnienia: rozwiązania i zabezpieczenia przeciwwybuchowe dla stref zagrożonych, rozwiązania inżynieryjne w zakresie odpylania, filtracji i wentylacji przemysłowej, systemy transportu materiałów sypkich, urządzenia do przesiewania i separacji materiałów sypkich oraz nowoczesna aparatura badawcza do pyłów i proszków.


Duża dawka branżowej wiedzy zaprezentowana zostanie także podczas bezpłatnych seminariów WorkShops, które odbędą się bezpośrednio w przestrzeni wystawienniczej. Uczestnicy dowiedzą się m.in.: jak rozwiązania IoT i algorytmy maszynowe pozwalają zapanować nad zmiennością w procesach produkcyjnych, jak zastosować sztuczną inteligencję do optymalizacji operacji w przemyśle, poznają zastosowanie przenośników aero-mechanicznych w transporcie materiałów sypkich czy też sposoby automatyzacji dozowania produktów w postaci sypkiej. Na dwa dni targowe zaplanowano 13 otwartych wykładów, w których mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy Targów SYMAS® i MAINTENANCE.