Menu dodatkowe (nagłówek)

Październik w EXPO Kraków

03.10.2022

pazdziernik-w-expo-krakow.jpg [243.45 KB]Opadł kurz po licznych wrześniowych wydarzeniach, a my zabieramy się za organizację następnych targów i kongresów. Październik w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków będzie czasem wymiany wiedzy i doświadczeń z dziedziny kosmetologii, przemysłu i kultury. Sprawdźcie, czym będzie żył nasz obiekt w tym miesiącu:

Kongres i Targi LNE

Już 8-9 października EXPO Kraków będzie gospodarzem największej konferencji branży beauty w Polsce. Uczestnicy Kongresu LNE będą czerpać najnowszą wiedzę od doświadczonych kosmetologów, lekarzy, makijażystów podczas ponad 80 prelekcji. Podczas warsztaty odbywające się w ramach wydarzenia zadbają także o dawkę praktycznych wiadomości dotyczących zarządzania i biznesu. Również czołowe marki kosmetyczne znajdą swoje miejsce w EXPO Kraków. W części targowej pojawi się 300 stoisk firm i ich dobrze znane lub zupełnie nowe na rynku produkty.

Targi SYMAS i MAINTENANCE

Czy sztuczna inteligencja to efektywny pracownik? Na to pytanie postarają się odpowiedzieć eksperci podczas seminariów odbywających się w ramach Międzynarodowych Targów Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji MAINTENANCE i Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS®. Technologia i innowacyjne rozwiązania przemysłowe opanują EXPO Kraków 19-20 października.

FASTERNER POLAND®

Również 19-20 października odbędą się 5. Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND®.  Uczestnicy wydarzenia będą rozmówić o najnowszych osiągnięciach technologicznych w przemyśle. Dlaczego ten dialog toczy się w Krakowie? Ponieważ  Polska nieprzerwanie od 2019 roku uznawana jest za 4. największego producenta m.in. śrub, gwoździ, wkrętów czy nitów w Unii Europejskiej i możemy pochwalić się najlepszymi ekspertami tej branży.
 
Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie®

W tym roku Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® świętują jubileusz. 25-lecie imprezy będzie okazją nie tylko do wspomnień, ale również dla zaprezentowania nowości. Zbliżająca się edycja zaskoczy uczestników nowymi festiwalami, akcjami czytelniczymi, konkursami  i innymi wydarzeniami towarzyszącymi. Nie zabraknie również uwielbianych przez wszystkich warsztatów, spotkań z autorami, czy wywiadów w Telewizji Targowej. Kraków stanie się sercem świata literatury 27-30 października.
 
Konkurs im. J. Długosza

Swoje ćwierćwiecze świętować będzie również Konkurs o Nagrodę im. Jana Długosza. Inicjatywa towarzysząca Międzynarodowym Targom Książki w Krakowie® wyróżnia twórców książek naukowych i popularnonaukowych, dbając tym samym o rozwój światowej kultury i nauki. Uroczysta gala wręczenia 25. Nagrody odbędzie się 27 października.

Do zobaczenia w EXPO Kraków!
powrót do listy