Jubinale Christmas

Branża jubilerska i zegarkowa czas przedświąteczny nazywa „złotym okresem handlowym roku”. Bożonarodzeniowa edycja targów Jubinale, odbywająca się 8-9 listopada, to dla producentów, dystrybutorów czy właścicieli sklepów i hurtowni jubilerskich doskonała okazja do zaprezentowania i zapoznania się z międzynarodową ofertą produktową, która wzbogaci asortyment w tym owocnym biznesowym czasie.
 
 Targi HORECA® i GASTROFOOD® 

29. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® oraz 20. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® wspólnie tworzą jedno z największych wydarzeń dedykowanych branży hotelarskiej i gastronomicznej w Polsce. Co roku imprezy oferują uczestnikom wgląd w nowe i sprawdzone elementy wyposażenia hoteli czy lokali gastronomicznych, a także możliwość spróbowania składników i napoi sprowadzanych z całego świata. 16-18 listopada w EXPO Kraków zapowiada się pysznie!

Targi ENOEXPO®

Idealnym towarzyszem targów gastronomicznych i hotelarskich są Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®, które poszerzają ofertę imprez o selekcję najlepszych win rodzimych i międzynarodowych. Degustacje, spotkania, warsztaty, a także prezentacje trunków i konkursy są idealną okazją do zintegrowania przedstawicieli branży winiarskiej i połączenia ich z członkami sektora HoReCa. 19. edycja imprezy odbędzie się 16-18 listopada.

CSR i ESG – od ludzi dla ludzi

Rozmowy o biznesie to coś, czym EXPO Kraków żyje cały rok. Również listopad zakończy się przy akompaniamencie takich rozmów, jednak tym razem poruszymy temat zrównoważonego rozwoju, odpowiedzialności biznesu, działań społecznych, środowiskowych i charytatywnych. Fundacja Pro NGO jest organizatorem konferencji CSR i ESG – od ludzi dla ludzi, która 30 listopada połączy przedstawicieli NGO, biznesu i jednostek administracji publicznej, aby wspólnie zadbać o odpowiedzialny rozwój społeczny i gospodarczy.

Bądźcie z nami w listopadzie!